6 лют. 2012

Конкурс малюнків "Дніпропетровщина:сьогодення та майбутнє".

Метою конкурсу була підтримка талановитих дітей, розвитку їх творчих здібностей, формування патріотизму.
31 січ. 2012

Літературні читання в школі.

Розвинути в учнів почуття любові до рідного краю і народу, його культури, звичаїв, традицій, Викликати гордість за своїх предків, відчуття причетності до історії України - така мета дня літературного читання "Моя Дніпропетровщина"
30 січ. 2012

Дніпропетровщина - край краси і праці.

Виховна година, яка провела Усата Тетяна Іванівна - вчитель української мови та літератури сьогодні у 8-9 класах викликала в учнів почуття гордості за рідний край.
27 січ. 2012

Рідній Дніпропетровщині - 80!

З метою підготовки та відзначення 80-річчя утворення Дніпропетровської області з 23 по 27 січня у нашій школі було проведено цикл занять "Історія міст і сіл Дніпропетровської області".
24 січ. 2012

Вікторина знавців історії України.

З метою гідного відзначення 22 січня державного свята Дня Соборності та Свободи України 24 січня у нашій школі було проведено вікторину знавців історії України.
19 січ. 2012

День Соборності та Свободи України

З метою виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української держави, у школі 19 січня був проведений єдиний урок патріотизму "Подія, яка пережила час".
19 січ. 2012

А вже третє свято - Водохреща

19 січня було проведено виховний захід "А вже третє свято - Водохреща".
12 січ. 2012

Новий Рік

У нашій школі свято пройшло 28 грудня.
12 січ. 2012

Свято Миколая в школі

19 грудня у школі проведено свято Святого Миколая.
20 груд. 2011

Проект "Польський досвід реформ та розвитку європейських традицій"

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку приступила до реалізації Проекту "Польський досвід реформ та розвитку європейських традицій".