Дай руку, першокласнику!

щодо вжитих заходів для

покращення умов навчально – виховного процесу

в ході акції «Дай руку,першокласнику!»

від 29.01.2013 р.

у Коханівській ЗОШ І-ІІ ст.

Станом на 29.01.2013р. в школі навчається один першокласник за індивідуальною формою навчання.

Згідно вимог Державного стандарту початкової загальноосвітньої школи для учениці створені належні умови для навчання. Відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів(приміщення, меблі, освітлення, температурний режим, гаряче   харчування)обладнана ігрова кімната, внутрішній біотуалет, придбаний ігровий та спортивний інвентар. Батьками учениці надана допомога в обладнані класної кімнати.

Вчитель постійно намагається створювати сприятливі умови навчання дитини в школі. Повноцінно та раціонально організовує руховий режим, не допускає перевантаження, намагається планувати такі види роботи, які сприяють зниженню втоми та формувати в дитини позитивні мотивації на здоровий спосіб життя. Значна увага приділяється екологічній та інформаційно – комунікативній освіті.

Тривалість уроків становить 35 хвилин. Розклад уроків враховує оптимальне співвідношення навчального навантаження протягом тижня, а також правильне чергування протягом дня і тижня предметів природничо – математичного і гуманітарного циклів з уроками музики, образотворчого мистецтва , трудового навчання, основ здоров’я, фізичної культури. У середу організовано розвантажувальний день. На уроках письма,читання, математики проводяться фізкультхвилинки через кожні 15 хвилин. Так як дитина навчається за індивідуальною формою навчання проводяться інтегровані уроки.

Батьки постійно підтримують зв’язок зі школою. Аби знати ,як проявляє себе дитина, які в неї запити  та інтереси. В класній кімнаті організовано парту для батьків, де батьки в будь – який час в змозі поцікавитися справами своєї дитини. Окрім того з батьками проведено роботу щодо проходження обов’язкового медичного огляду.

На даний час дітей, які йтимуть до 1 класу в селі немає. Але на початок 2013 – 2014 рр. буде проведено ремонт класної кімнати за батьківські кошти та поповнено ігровий куточок новим ігровим та спортивним інвентарем