25 лист. 2013

Традиційно в листопаді розпочинається Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка.
23 лист. 2013

Пам'яті жертв голодомору.

Одна з найстрашніших сторінок історії нашого народу – це голодомор 1932-1933 рр. Боляче робиться, коли слухаєш добрих, щирих стареньких людей. Дивуєшся, як вони могли пережити голод. Адже середня тривалість життя українців у 1933 році становила 7,3 р. у чоловіків і 10,9 р. – у жінок. Які страшні муки, знущання їм довелося пережити
16 лист. 2013

Міжнаро́дний день толера́нтності__

16 листопада в школі заплановані заходи, присвячені Міжнародному Дню толерантності
9 лист. 2013

Конкурс імені П. Яцика

9 листопада 2013 року у школі відбулося святкування Дня рідної мови та української писемності. Традиційним стало проведення всеукраїнського Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім.Петра Яцика.
9 лист. 2013

День української писемності

9 листопада, у день Преподобного Нестора- Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. Саме він стояв біля витоків української писемності, збирав відомості про походження свого рідного Києва, його засновників , розповідав про події, що відбувалися на його очах. 6 листопада 1997 року, до тисячоліття писемності, Президент України Л. Д. Кучма підписав указ про відзначення цього свята. З цього часу щороку в Україні проводять масові заходи по відзначенню цієї події. Бо першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. Словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою. 9 листопада, у день Преподобного Нестора- Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. Саме він стояв біля витоків української писемності, збирав відомості про походження свого рідного Києва, його засновників , розповідав про події, що відбувалися на його очах. 6 листопада 1997 року, до тисячоліття писемності, Президент України Л. Д. Кучма підписав указ про відзначення цього свята. З цього часу щороку в Україні проводять масові заходи по відзначенню цієї події. Бо першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. Словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою. 9 листопада, у день Преподобного Нестора- Літописця ми відзначаємо День української писемності та мови. І це закономірно. Адже українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувалося на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки. Саме він стояв біля витоків української писемності, збирав відомості про походження свого рідного Києва, його засновників , розповідав про події, що відбувалися на його очах. 6 листопада 1997 року, до тисячоліття писемності, Президент України Л. Д. Кучма підписав указ про відзначення цього свята. З цього часу щороку в Україні проводять масові заходи по відзначенню цієї події. Бо першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Світ – мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. Словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою.
30 жовт. 2013

Місячник правових знань у школі

У жовтні проведено Місячник правових знань
26 жовт. 2013

СВЯТКУВАННЯ 70 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Урок пам'яті та мужності
26 жовт. 2013

Тиждень безпеки руху в школі

З 22 по 26 жовтня у школі проведено Тиждень безпеки руху
17 жовт. 2013

Свято врожаю

"Щедрість рідної землі"
15 жовт. 2013

Україна від козацьких часів до сьогодення.

15 жовтня у школі було проведено виховну годину "Україна від козацьких часів до сьогодення"