23 лист. 2014

День пам’яті жертв голодомору

Четверта субота листопада в Україні визнана Днем пам’яті жертв голодоморів. Меморіальні заходи проводяться як в Україні, так і поза її межами. Щорічно в цей день проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».
15 лист. 2014

День боротьби з палінням

Побороти шкідливі звички легше сьогодні, а ніж завтра. Конфуцій
28 жовт. 2014

День слави і скорботи

Молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни. 2013-2015 роки посідають особливе місце в українській та світовій історії - вони пов’язують нас із знаменними датами Великої Вітчизняної війни.
14 жовт. 2014

Ми - нащадки славних козаків

14 жовтня — відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці, або, як зазвичай кажуть, «Покрови». Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана. Впродовж століть в Україні це свято набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву — Козацька Покрова. А з 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.
1 жовт. 2014

День людей похилого віку

1 жовтня в Україні, як і у всьому світі, відзначають День людей похилого віку. Як нині живуть немолоді люди, всі ми добре знаємо. Мізерні пенсії, байдужість чиновників, а коли ще людина похилого віку самотня й хвора? І тому важливо, щоб поряд з такими людьми завжди були небайдужі сусіди, знайомі, друзі. Такими небайдужими людьми зростають і учні нашої школи.
22 вер. 2014

22 вересня - День партизанської слави.

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
12 вер. 2014

Олімпійський тиждень у школі

з 8 по 12 вересня у школі проходив Олімпійський тиждень.
1 вер. 2014

Всеукраїнська акція "Увага! Діти на дорозі!"

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та в ході акції «Увага! Діти на дорозі!» 1 вересня 20134року у навчальному закладі розпочалася акція "Увага! Діти на дорозі".
1 вер. 2014

Перший день у школі

Перше вересня - завжди свято.
27 лют. 2014

«Я вклонюся священній землі, тій землі, щодля мене, як мати»,

У цьому році 27 лютого прадавня козацька земля відзначила 82-річчя утворення нашої прекрасної і неповторної Дніпропетровської області.