10 груд. 2012

16 днів проти насильства

З 3 по 10 грудня пройшла Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
9 груд. 2012

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

3 грудня був проведений І етап ІІІ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
5 груд. 2012

Молодь за здоров'я

з 1 по 30 листопада пройшов місячник "Молодь за здоров'я".
30 лист. 2012

Заходи, спрямовані на активізацію профілактичної роботи щодо попередження проявів жорстокості та насильства в учнівському середовищі

На виконання наказу №332 відділу освіти Петропавлівської райдержадміністрації від 12.11.2012 р. у школі проведена певна робота – виданий наказ №31 від 20.11.2012 року та розроблені, обговорені та затверджені заходи щодо активізації профілактичної роботи щодо попередження проявів жорстокості та насильства в учнівському середовищі.
8 жовт. 2012

День партизанської слави

У вересні місяці у Коханівській ЗОШ були проведені такі заходи з відзначення Дня партизанської слави:
8 жовт. 2012

Школа - мій рідний дім

Про проведення конкурсу у школі
14 лют. 2012

Засідання круглого столу "В центрі уваги - екологія"

Учні 8-9 класів провели засідання круглого столу "В центрі уваги- екологія"
13 лют. 2012

Захистіть мене від лиха і зла, бо я ще дитинка мала.

У першому класі провели виховну годину "Захистіть мене від лиха і зла, бо я ще дитина мала".
13 лют. 2012

Година-диспут "Дніпропетровщина вчора, сьогодні, завтра".

2012 рік- рік 80-річчя Дніпропетровщини.
6 лют. 2012

Диспут-клуб з правових питань "Ми обираємо шлях"

Серед учнів 9 класу нашої школи був проведений диспут-клуб "Ми обираємо свій шлях".