Методична робота

Учитель вчиться все життя - це відома істина. Для формування вчительського професіоналізму необхідною умовою є систематичне підвищення своєї професійної майстерності та науково-методична  діяльність.
Основними завданнями науково-методичної роботи в школі є:
- ознайомлення з нормативно-правовими документами, які визначають державну політику в галузі освіти;
-засвоєння в практичній діяльності інновваційних педагогічних технологій, нових форм організації навчально-виховного процесу;
-створення організаційних умов для безперервного вдосконалення фахової освіти;
- упровадження в навчально-виховний процес новітніх теоретичних розробок, передового досвду, сучасних педігогічних технологій;
-вивчення стану навчальних досягнень учнів, рівня якості уміння, вихованості учнів, виявлення труднощів у роботі;
- розвиток традиційних і пошук нових високоефективних форм методичної роботи.

Сім основ діяльності колективу як сім нот нашої методично творчості,
як сім кольорів веселки:
  •

-ТВОРЧІСТЬ

-ДІЯЛЬНІСТЬ

-НОВАЦІЇ

-НАВЧАННЯ

-КРАСА

-МАЙСТЕРНІСТЬ

-МУДРІСТЬ

•
  • Організація методичної роботи з педкадрами здійснюється відповідно до діючого положення про методичну роботу з педагогічними кадрами в закладах освіти, Законом України "Про загальну середню освіту" та річного плану роботи.Впровадження в навчально-виховний процес інноваційних технологій і методик здійснюється шляхом оптимального поєднання й конструювання різних групових і індивідуальних форм. Щороку в системі проводяться методичні ради, педради, засідання методичних об'єданань.

Аналіз підсумків методичної роботи школи за 2011-2012 н.р. показав, що педагогічний колектив в процесі своєї діяльності на належному рівні впроваджує в практику роботи вимоги "Закону про освіту", завдання Державної національної програми "Освіта", методичні рекомендації обласного управління освіти та районного управління освіти.
Робота над ІІ етапом проблеми "Креативна освіта для інноваційної особистості" дала змогу підвищити науково-методичний рівень, збагатити науковий потенціал, спрямувати діяльність колективу на всебічне врахування індивідуально психологічних особливостей учнів, розвитку їх можливостей.
Методична робота була спрямована на підвищення професійного та загальнокультурного рівня вчителя, зростання його творчої педагогічної майстерності, вивчення та впровадження в практику основних напрямків роботи школи.
Згідно річного плану методичної роботи школи проводились заняття психолого-педагогічного семінару, секції класних керівників, МО та батьківського університету.
На нарадах при директору та засіданнях педагогічних рад розглядалися питання життєтворчості особистості учнів у процесі навчання.
Робота методоб'єднань була спрямована на вирішення питань і рекомендацій, які допомагали подоланню складних ситуацій навчання. Належна увага приділялася проведенню відкритих уроків, виховних заходів, проведенню предметних тижнів та випуску методичних бюлетенів.
Впровадження новітніх технологій, метою яких було створення в школі збагаченого освітнього середовища, забеспечує оптимальні умови для розвитку творчої особистості.

СКЛАД МЕТОДИЧНОЇ РАДИ НА 2012-2013 Н.Р.

1.Кулеба Олександра Григорівна - керівник М/Р.

2.Коршун Любов Василівна - керівник МО гуманітарного напрямку.

3. Пурик Надія Григорівна - відповідаюча за проведення відкритих уроків, методичних наробок, керівник МО природничо-математичного напрямку.

4. Чаус Любов Іванівна - відповідаюча за випуск бюлетенів, методичних виставок, керівни к МО вчителів початкових класів.

5. Крайня Надія Іванівна - відповідаюча за проведення методичних тижнів, проведення семінарів, методичних нарад.

6.Усата Тетяна Іванівна - відповідаюча за виховну роботу в школі.

ВИДИ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ.

1.Педагогічна рада.

2.Методична рада.

3.Наради при директору.

4. Оперативні методичні ради.

5.Методичні тижні.

6.Бюлетені.