4 вер. 2013

Змагання з міні-футболу

4 вересня у нашій школі відбулися змагання з міні-футболу.
2 вер. 2013

Шевченківський урок

Друге вересні у школі розпочалося Всеукраїнським Шевченківським уроком.
1 вер. 2013

1 вересня - День знань.

Ранок першого вересневого дня наповнений мелодійними звуками шкільного дзвоника, а вулиці нашого рідного села Коханівка розцвітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів. Усі шляхи сьогодні ведуть до школи...
30 серп. 2013

Педагогічна рада.

У п'ятницю, 30 серпня, відбулося засідання педагогічної ради школи, на якому обговорено матеріали серпневої конференції працівників освіти Петропавлівського району, зроблено підсумки навчально-виховного процесу в школі за 2012-2013 н.р. та визначені завдання на 2013-2014 н.р.
27 лют. 2013

27 лютого - 81 річниця утворення Дніпропетровської області.

Саме цій даті був присвячений єдиний урок "Країв прекрасних і трудящих в житті немало знаю я, та серед них ти все ж найкраща, Дніпропетровщино моя!"
22 лют. 2013

21 лютого - День рідної мови.

У цей день було проведено свято"Мово українська, гордість моя" та гру "Поле чудес".
19 лют. 2013

Вплив алкоголю, наркотиків і токсинів на поведінку і здоров'я людини.

19.02 у нашій школі була проведена прес-конференція про шкідливий вплив наркотичних речовин, алкоголю, токсинів на організм людини та її поведінку.
18 лют. 2013

Не помились у виборі шляху.

18 лютого у нашій школі був проведений правовий лабіринт "Не помились у виборі шляху".
15 лют. 2013

Твоє життя у твоїх руках.

З метою формування активного усвідомлення учнями широкого кола своїх можливостей, своєї активної життєвої позиції 15 лютого у 8 класі проведено годину спілкування "Твоє життя у твоїх руках".
11 лют. 2013

День правового інформування школяра.

11.02. у 1-2 класах була проведена класна година "Знай свої права - виконуй свої обов'язки".