21 лют. 2014

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У ШКОЛІ

21 лютого в Коханівській ЗОШ І — ІІ ступенів відбувся захід з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Його підготували учні 6 та 9 класів спільно з учителем української мови та літератури Т.І.Усатою.
14 лют. 2014

Урок мужності

14 лютого у нашій школі був проведений урок мужності « Їх долі обпалені війною», присвячений 25- річниці виведення військ з Афганістану.
22 січ. 2014

День соборності України

22 січня 1919 року у місті Києві, на Софіївській площі, було проголошено Акт Соборності українських земель. Століттями розірваний український народ возз’єднався на своїй землі в єдиній українській державі. Державне існування України стало історичним фактом.
14 січ. 2014

Конкурс на краще виконання колядок та щедрівок

У вівторок, 14 січня, у Коханівській школі було проведено конкурс на найкраще виконання колядки, щедрівки.
19 груд. 2013

Свято "Наш гість - Святий Миколай"

19 грудня увесь християнський світ вшановує пам'ять Святого Миколая-Чудотворця.Сьогодні у школі відбулося свято до Дня святого Миколая для учнів
18 груд. 2013

Тиждень захисту прав дітей

З 18 по 22 грудня у школі буде проведено Тиждень захисту прав дітей
9 груд. 2013

Всеукраїнський тиждень права

З 9 по 13 грудня у школі пройде Всеукраїнський тиждень права
9 груд. 2013

Єдиний всеукраїнський урок "Права людини"

9 грудня в школі було проведено єдиний всеукраїнський урок "Права людини"
5 груд. 2013

Конкурс "Лицарі сучасності - 2013"

6 грудня 2013 року до Дня Збройних Сил України в Коханівській загальноосвітній школі відбувся конкурс «Лицарі сучасності – 2013» У цьому конкурсі брали участь учні 7-9х класів. Конкурс був спрямований на згуртування учнів. Вдалось зробити так, щоб учасники відчули дух змагань.
30 лист. 2013

Місячник "Молодь за здоров'я"

У період з 1 по 30 листопада у нашій школі було проведено місячник «Молодь за здоров’я». За цей період проведено низку заходів, які сприяють здоровому та повноцінному життю підростаючого покоління