Мета виховної роботи школи:
формування гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно свідомої і соціально активної гуманістично спрямованої особистості, що наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатної до саморозвитку і самовиховання.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ:

ГРОМАДЯНСЬКЕ ВИХОВАННЯ
Формування свідомого громадянина, патріота, професіонала, особистості, спрямованої на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

СПРИЯННЯ ТВОРЧОМУ РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ
Розвиток пізнавальних інтересів учнів у певній галузі знань, сприяння інтелектуальному, емоційному та естетичному розвитку школярів, залучення до художньої, декоративно-прикладної творчості, еколого-натуралістичної, туристсько-краєзнавчої, фізкультурно-спортивної діяльності.

РОДИННО-СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ
 Гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах, формування моральних цінностей, створення сприятливої атмосфери в сім'ї, залучення до традицій родинно-побутової культури.

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ
Забезпечення морально-політичної та практичної підготовки щодо виконання обов'язку - захисту незалежної Батьківщини, військової служби у Збройних Силах України.

ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ

формування творчої працелюбної особистості, свідомого ставлення до праці.

МОРАЛЬНЕ ВИХОВАННЯ
Прищеплення і розвиток моральних почуттів. міцних переконань і потреби поводити себе згідно з моральними нормами, напримиренність до аморальних вчинків.

ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ
Забезпечити підростаюче покоління знаннями про взаємозв'язок природи і суспільства, виховання почуття відповідальності за навколишнє середовище.

ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ
Забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров'я.